LINIA KOLORYZACJI BACO

W linii występuje pięć rodzajów koloryzacji:
Baco – Farba z hydrolizowanym jedwabiem,
Baco SilKera – Farba z keratyną i hydrolizowanym jedwabiem,
Baco Soft – Koloryzacja bez amoniaku,
Color Splash – Półtrwała koloryzacja,
ColoreFresh – odżywki koloryzujące.
Tworzą one szeroki wachlarz możliwości koloryzacji dla różnych potrzeb. Kolory są niezwykle lśniące, włosy głęboko odżywione, siwizna całkowicie pokryta w przypadku farb Baco, Baco SilKera i Baco Soft.

LINIA FARB EKOLOGICZNYCH

Laboratoriom Kaaral udało się osiągnąć to, co wielu uważało za niemożliwe – kosmetyki SPA do włosów. Każdy produkt Maraes nie wyłączając Farby Maraes do włosów łączy skuteczność nadzwyczajnych, ekskluzywnych, czystych, naturalnych składników z bezpieczeństwem gwarantowanym przez brak szkodliwych chemikaliów. Kosmetyki z Monoi de Tahiti zapewniają włosom głębokie, intensywne i długotrwałe odżywienie. 

LINIA FARB DLA MĘŻCZYZN

Manniskan to specjalna profesjonalna pielęgnacyjna linia produktów, przeznaczona dla mężczyzn z charyzmą i silną osobowością. Kreatywność, doskonała pielęgnacja, maksymalna dbałość o szczegóły i włoska elegancja sprawiają, że jest to ekskluzywna linia opracowana i zaprojektowana z uwzględnieniem męskich doświadczeń i potrzeb; to kompletny zestaw niezbędny w codziennym rytuale pielęgnacji ciała, brody i włosów. 

Scroll to Top