KAARAL PRZEDSTAWIA LINIĘ BLONDE ELEVATION CHARCOAL

EKSPLOZJA ROZJAŚNIENIA Z SERCA WĘGLA DRZEWNEGO DLA PEŁNEGO CHŁODU, CZYSTOŚCI I DIAMENTOWEGO BLASKU.

Składnik aktywny:
WĘGIEL SUPREME

Jest to najczystszy istniejący rodzaj węgla drzewnego. Dzięki intensywnemu kolorowi i właściwościom rewitalizującym działa synergicznie – tonizująco     i odżywiająco. Czarny Węgiel działa jako kolor przeciwstawny, pochłaniając czerwono-pomarańczowe pod-tony, a jednocześnie pełni funkcję neutralizującą i ochronną. Jego działanie oczyszczające sprawia, że preparaty działają jeszcze skuteczniej, aby przy każdym zabiegu włosy były zregenerowane a skóra chroniona. Badania i zrównoważony rozwój produktów gwarantuje niesamowite rezultaty BEZ użycia parabenów oraz sulfatów i przy jednoczesnym uszanowaniu środowiska.

skladnik_wegiel
BE_Charcoal_Shampoo-LT_600

SZAMPON TONUJĄCY
Z CZARNYM WĘGLEM

Rozświetla i tonuje białe/siwe włosy, jednocześnie przeciwdziałając niepożądanym pomarańczowym/żółtym refleksom. Bogaty w witaminy, minerały i antyoksydanty. Nie zawiera parabenów, silikonów i siarczanów.

Sposób użycia: założyć jednorazowe rękawiczki i nałożyć na mokre włosy. Wmasowywać przez 2/3 minuty, a następnie spłukać. Powtórzyć
w razie potrzeby.

Pojemności: 300ml / 1000ml

BE_Charcoal_Mask-LT_600

MASKA TONUJĄCA
Z CZARNYM WĘGLEM

Bogata w witaminy, minerały i antyoksydanty. Jednocześnie podkreśla piękno włosów i eliminuje niepożądane pomarańczowe/żółte refleksy. Jej cenne składniki aktywne o działaniu restrukturyzującym i odżywczym wnikają głęboko we włosy, nadając im objętość i połysk. Nie zawiera parabenów, silikonów i siarczanów.

Sposób użycia: założyć jednorazowe rękawiczki i nałożyć na mokre włosy. Wmasowywać przez 2/3 minuty, a następnie spłukać.

Pojemności: 300ml / 1000ml

BE_Charcoal_Lightening-Cream_1000

KREM DEKOLORYZUJĄCY
Z CZARNYM WĘGLEM

Krem dekoloryzujący najnowszej generacji o czarnej i kremowej konsystencji, wzbogacony cennymi właściwościami zmiękczającymi Olejku Arganowego i neutralizującymi Czarnego Węgla.

Rozjaśnia do 9/10 poziomów. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać naturalny/zimny/jasny blond za jednym zamachem. Nadaje się do wszystkich technik rozjaśniania. Nie kapie i nie pęcznieje. Stosunek mieszania: 1:2 (30g kremu + 60ml
Dev Plus 10, 20, 30 lub
40 vol.).

Pojemność: 250gr

Kliknij, aby poznać produkty Blonde Elevation Yellow Out

Scroll to Top