Kadra instruktorska:

Marta Robak – laureatka wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny Kaaral Polska. Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Członek międzynarodowej grupy artystycznej Kaaral. Zapraszana jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Nagrodzona tytułem Międzynarodowego stylisty roku w Mirror Awards – Canada. Autorka wielu kolekcji fryzur publikowanych w czasopismach fryzjerskich oraz pokazach mody. Odznaczona złotym i platynowym medalem im. Jana Kilińskiego za wybitne zasługi dla Rzemiosła Polskiego.

Błażej Adamus – Mistrz Polski i Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim. Ambasador i Instruktor Kaaral Polska, wielokrotny laureat prestiżowych konkursów we fryzjerstwie damskim. Zapraszany jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Właściciel studia fryzjerskiego w Kleszczowie oraz w Częstochowie. Absolwent Vidal Sassoon Academy w Londynie oraz Szkoły Fryzjerstwa Artystycznego.  Stylista sesji zdjęciowych. Członek Międzynarodowej Grupy Artystycznej Kaaral. Prowadzi szkolenia z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego.

Magdalena Dahlke – Instruktor oraz Ambasador marki Kaaral. Znakomity kolorysta, kreatywny stylista z pasją. Uczestnik licznych szkoleń i pokazów w kraju i za granicą, stylista sesji zdjęciowych. Właściciel salonu w Bydgoszczy, od kilku lat salon firmowy Kaaral. 

Agata Kowalska instruktor oraz ambasador marki Kaaral. Wielką sztukę fryzjerstwa ukazuję wielokrotnie na pokazach fryzjerstwa artystycznego oraz pokazach mody znanych projektantów, jak i również licznych sesjach zdjęciowych, które ukazują się w wielu prestiżowych magazynach w kraju i za granicą.

Wiedzę techniczną i edukacyjną , którą przekazuje swoim słuchaczom, zdobywa m.in. na seminariach u światowych mistrzów fryzjerstwa Vidal Sassoon, Toni&Guy, Saco. Zastrzyk inspiracji do sesji i pokazów czerpie między innymi z londyńskich ulic. Pasją instruktorki jest życie i ciągłe wyzwania, moda aranżacje wnętrz. Praca z ludźmi w zespole daje jej ogromne spełnienie  i radość.

Marzena Koc trener fryzjerstwa, właściciel salonu firmowego Kaaral. Posiada bardzo duże doświadczenie w branży fryzjerskiej, pracowała w jednej z warszawskich szkół fryzjerskich oraz prowadiła liczne szkolenia, odznaczona za zasługi dla Rzemiosła Polskiego, od kilku lat członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej, zdobywczynie 1-Vce Mistrzostwa Polski w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Uczestniczyła w wielu pokazach i szkoleniach w kraju i za granicą. Wraz ze swoim zespołem, zdobyła nagrodę dla najlepiej rozwijającego się salonu fryzjersko-kosmetycznego w Polsce.

Scroll to Top