BLONDE ELEVATION YELLOW OUT TO PROFESJONALNA LINIA STWORZONA, ABY NADAĆ BLASK I WITALNOŚĆ WŁOSOM DEKOLORYZOWANYM, BLOND, SIWYM I Z PASEMKAMI. POZWALA UZYSKAĆ CZYSTY, ABSOLUTNY I NIESKAZITELNY BLOND.

ROZŚWIETLA ODCIENIE BLOND
TONUJE NIEPOŻĄDANE REFLEKSY
PODKREŚLA NATURALNOŚĆ SIWYCH WŁOSÓW
NADAJE OBJĘTOŚCI WŁOSOM BLOND, DEKOLORYZOWANYM I Z PASEMKAMI

Składniki aktywne

FIOLETOWY PIGMENT

Zawiera specjalne trójwymiarowe antyrefleksyjne fioletowe pigmenty, których działanie polega na delikatnej neutralizacji żółtych tonów dokoloryzowanych, siwych/białych włosów, nadając im większy połysk i naturalny efekt.

WYCIĄG Z WINOGRON

Cenne właściwości winogron ożywiają włosy dzięki bogatej zawartości antyoksydantów, witamin i minerałów. To prawdziwy i natychmiastowy zastrzyk energii. Czarne winogrona zawierają duże ilości potasu, witaminy C i A, które w połączeniu z polifenolami nadają im doskonałą moc przeciwutleniającą. Bogata w Resweratrol. doskonały składnik przeciwstarzeniowy, który wzmacnia i stymuluje mikrokrążenie skóry oraz działa jako środek przeciwzapalny, walcząc ze starzeniem się skóry.

Blonde-Elevation-Shampoo-1000ml_600x600

SZAMPON

Jego formuła zawiera wyciąg z winogron i fioletowy pigment, które uwydatniają zimne odcienie blondu i eliminują niepożądane żółte refleksy włosów rozjaśnionych, blond, siwych i z pasemkami.

SKŁADNIKI:
Wyciąg z winogron
Fioletowy pigment

SPOSÓB UŻYCIA:
Nałożyć na wilgotne włosy i emulgować. Pozostawić na 1 do 5minut i spłukać. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć.

PRZYJAZNY DLA VEGAN

Pojemności: 300ml / 1000ml

Blonde-Elevation-Mask-1000ml_600x600

MASKA

Wzbogacona wyciągiem z winogron, masłem Shea i fioletowym pigmentem, intensywnie nawilża i neutralizuje niepożądane żółte refleksy włosów rozjaśnionych, blond, siwych i z pasemkami.

SKŁADNIKI:
Wyciąg z winogron
Fioletowy pigment
Masło Shea

SPOSÓB UŻYCIA:
Nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Przeczesać i pozostawić na 1 do 5 minut, a następnie spłukać.

PRZYJAZNY DLA VEGAN

Pojemności: 300ml / 1000ml

ODŻYWKA DWUFAZOWA BI-PHASE

Dwufazowa odżywka do włosów bez spłukiwania ułatwiająca rozczesywanie o wysokim działaniu ochronnym. Dzięki połączeniu fioletowego pigmentu i wyciągu z winogron, tonuje niepożądane żółte refleksy i rozświetla włosy dekoloryzowane, blond, siwe i z pasemkami.

SKŁADNIKI:
Wyciąg z winogron
Fioletowy pigment

SPOSÓB UŻYCIA:
Dobrze wstrząsnąć. Po umyciu włosów rozpylić równomiernie na długościach i końcówkach. Nie spłukiwać. Wysuszyć.

PRZYJAZNY DLA VEGAN

Pojemność: 200ml

EXTREMALNY ROZJAŚNIACZ W PROSZKU

Rozjaśnia do 9 tonów. Olejek migdałowy i bisabolol mają działanie ochronne, nawilżające i kojące. Fioletowe pigmenty neutralizują niepożądane refleksy.

SKŁADNIKI:
Bisabolol
Fioletowy pigment
Olejek migdałowy

SPOSÓB UŻYCIA:
Wymieszać rozjaśniacz w stosunku 1:2 z niezbędną ilością DevPlus (10, 20, 30, lub 40 vol.), w zależności od usługi, która ma być wykonana. Czas działania: do 45min, w zależności od pożądanego poziomu rozjaśnienia i stopnia porowatości włosów.

PRZYJAZNY DLA VEGAN

Pojemność: 500g

Kliknij, aby poznać produkty Blonde Elevation z Czarnym Węglem

Scroll to Top