K05 jest ukoronowaniem wysiłków Laboratorium Kaaral w badaniach nad zaawansowanymi technologiami terapii i zapobiegania wypadaniu włosów, łupieżu, szkodliwych efektów działania wolnych rodników oraz regulacji wydzielania sebum. Zaawansowane formuły, oparte na naturalnych składnikach, ziołach leczniczych i prowitaminie B5, zapewnią konkretne rozwiązanie każdego problemu.

K05 jest kombinacją cennych, naturalnych składników przeznaczonych dla utrzymania witalności skóry głowy i przeciwdziałania w dysfunkcjach mieszków włosowych w celu osiągnięcia widocznych rezultatów w krótkim okresie czasu:

 • ZAHAMOWANIE WYPADANIA WŁOSÓW
 • ZWIĘKSZENIE GRUBOŚCI WŁOSA
 • PRZEDŁUŻONY OKRES ŻYCIA WŁOSA
 • ZWIĘKSZONA GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
 • POPRAWA KONDYCJI SKÓRY
 • WIĘKSZY POŁYSK I SIŁA WŁOSÓW
 • ZDROWY WYGLĄD

SKŁADNIKI

SERIA K05 JEST WZBOGACONA W 100% NATURALNYMI EKSTRAKTAMI ROŚLINNYMI I PROWITAMINĄ B5, ABY ZAPEWNIĆ NAJLEPSZĄ PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW I OCHRONĘ SKÓRY GŁOWY.

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO (Tea Tree Oil) – jest wyciągiem z Melaleuca Alternifolia z rodziny mirtowatych, drzewa rosnącego w Australii, znanego ze swych nadzwyczajnych antyseptycznych, kojących i przeciwzapalnych właściwości.

PAPRYCZKA CHILLI
(Capsicum Frutescens)

Intensywnie zwiększa mikrokrążenie krwi i zapewnia długotrwały efekt dopływu krwi do mieszków włosowych. Zwalcza wolne rodniki i chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry.

PIROKTON OLAMINY
(Octopirox)

Wykazuje działanie przeciwzapalne i hamuje rozwój grzyba odpowiedzialnego za objawy łupieżu – Malassezia globosa. Zwalcza łupież, normalizuje i przywraca równowagę mikroflory naksórka, zapobiegając częstym nawrotom uciążliwych dolegliwości.

POKRZYWA ZWYCZAJNA
(Urtica Dioica)

Jest ważna w leczeniu problemów skóry głowy związanych z nadmierną produkcją sebum – dzięki właściwościom przeciwzapalnym, ściągającym, uzupełnianiu nawilżenia i działaniu przeciwłojotokowemu.

ARNIKA GÓRSKA
(Arnica Montana)

Działa stymulująco i łagodząco na skórę głowy, wzmacnia włosy poprzez zapobieganie wypadaniu włosów i eliminuje nadmierne wydzielanie sebum

EKSTRAKT Z WIERZBÓWKI KIPRZYCY
(Rosebay Extract)

Sprzyja równowadze i ogranicza wzrost mikroorganizmów grzybiczych odpowiedzialnych za powstawanie łupieżu.

SIARKA
(Sulphur)

To minerał o właściwościach oczyszczających, złuszczających, przeciwłojotokowych i keratolitycznych. Eliminuje swędzenie i dyskomfort spowodowany podrażnieniami.

NIEUSTANNE BADANIA, JAKOŚĆ PRODUKTU I INNOWACYJNOŚĆ SĄ KLUCZOWYMI ELEMENTAMI SUKCESU FIRMY KAARAL. DOBROCZYNNE DZIAŁANIE OLEJKU Z DRZEWA HERBACIANEGO ZOSTAŁO WYKORZYSTANE W CAŁEJ GAMIE PRODUKTÓW:

INTENSYWNA KURACJA ZAPOBIEGAJĄCA WYPADANIU WŁOSÓW

 • Szampon zapobiegający wypadaniu włosów
 • Loton zapobiegające wypadaniu włosów
 • Serum zapobiegające wypadaniu włosów

INTENSYWNA KURACJA
DO SUCHEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU SUCHEGO

 • Szampon do Suchej Skóry Głowy i Łupieżu Suchego
 • Lotion do Suchej Skóry Głowy i Łupieżu Suchego
 • Serum do Suchej Skóry Głowy i Łupieżu Suchego

INTENSYWNA KURACJA
DO TŁUSTEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU TŁUSTEGO

 • Szampon do Tłustej Skóry Głowy i Łupieżu Tłustego
 • Lotion do Tłustej Skóry Głowy i Łupieżu Tłustego
 • Serum do Tłustej Skóry Głowy i Łupieżu Tłustego

PRODUKTY WZMACNIAJĄCE KURACJĘ
 

 • Szampon Siarkowy w Kremie
 • Peeling złuszczający Scrub

INTENSYWNA KURACJA ZAPOBIEGAJĄCA WYPADANIU WŁOSÓW

KORZYŚCI:

 • ZAPOBIEGA osłabieniu łodygi włosa
 • ZMNIEJSZA wypadanie włosów
 • WZMACNIA cebulki włosowe
 • CHRONI skórę głowy

IDEALNY PRODUKT DLA:
Problemów z osłabieniem i wypadaniem włosów z powodu stresu, ścisłej diety odchudzającej, braku równowagi hormonalnej, które wpływają na normalne funkcjonowanie cebulek włosowych.

SZAMPON ZAPOBIEGAJĄCY WYPADANIU WŁOSÓW

Oczyszcza skórę głowy i włosy w sposób zrównoważony poprzez łagodzenie zaburzeń równowagi. Nieagresywny skład chemiczny produktu jest bogaty w aktywne naturalne składniki tj.: Olejek z drzewa herbacianego, antybakteryjny olejek odblokowujący pory i łagodzący stany zapalne i swędzenie skóry głowy oraz Arnikę i Papryczkę Chili, które stymulują wzrost włosa jednocześnie wzmacniając go. Synergiczne działanie zapobiegające i przeciwdziałające wypadaniu włosów. Delikatna formuła, odpowiednia do częstego mycia.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Pokrzywa, Arnika, Papryczka Chili

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy,zapienić masując skórę głowy przez 2 minuty, spłukać, w razie potrzeby czynności powtórzyć.

Poj.: 250 ml – 500 ml – 1000 ml

LOTION ZAPOBIEGAJĄCY WYPADANIU WŁOSÓW

Kuracja w postaci wysokowydajnych ampułek, bogata w wyjątkowo witalne, aktywne składniki roślinne. Ekstrakty z Arniki i Papryczki Chilli pobudzają mikrokrążenie krwi zapobiegając i zwalczając wypadanie włosów. Olejek z drzewa herbacianego zapobiega stanom zapalnym skóry i posiada właściwości antybakteryjne. Lotion to naturalny koncentrat wzmacniający mieszki włosowe i wydłużający cykl życia włosa.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Pokrzywa, Arnika, Papryczka Chili

Sposób użycia: Po umyciu i przesuszeniu włosów ręcznikiem nałożyć zawartość ampułki na skórę głowy. Delikatnie wmasować. Nie spłukiwać, zakończyć stylizację fryzury.

Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu obficie wypłukać wodą.

Poj.: 12 x 10 ml

SERUM ZAPOBIEGAJĄCE WYPADANIU WŁOSÓW

Serum zapobiegające wypadaniu włosów jest naturalnym produktem o wielokierunkowym działaniu i wyjątkowo udowodnionej skuteczności. Działa jako czynna kuracja dla włosów słabych, skłonnych do wypadania. Bogaty w wyciągi z Arniki i Papryczki Chilli pomaga zwiększać gęstość włosów, wzmacnia je i stymuluje skórę. Olejek z drzewa herbacianego zapobiega stanom zapalnym i ma właściwości antybakteryjne, sprzyjając uzyskaniu mocniejszych włosów od korzeni po końcówki.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Pokrzywa, Arnika, Papryczka Chili

Sposób użycia: Po umyciu i przesuszeniu włosów ręcznikiem nanieść kilka kropli serum na skórę głowy. Delikatnie wmasować. Nie spłukiwać, zakończyć stylizację fryzury.

Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu obficie wypłukać wodą.

Poj.: 50 ml

INTENSYWNA KURACJA DO SUCHEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU SUCHEGO

KORZYŚCI:

 • ZAPOBIEGA wzrostowi mikroorganizmów i podrażnieniom skóry
 • REGULUJE aktywność gruczołów łojowych
 • ZWALCZA złuszczanie się skóry
 • PRZYWRACA równowagę skóry
 • ZWALCZA łupież suchy

IDEALNY PRODUKT DLA:
Problemów skóry lub swędzenia spowodowanego zaburzeniami równowagi hydrolipidowej objawiającymi się złuszczaniem skóry i suchym łupieżem.

SZAMPON DO SUCHEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEZU SUCHEGO

Jest odpowiedni dla suchej i swędzącej skó­ry oraz łupieżu suchego. Oczyszcza skórę głowy i włosy poprzez przeciwdziałanie po­wstawaniu łupieżu suchego dzięki specjalnym składnikom aktywnym. Pirokton Olaminy oraz Olejek z drzewa herbacianego mają silne właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe oraz działanie prze­ciwświądowe. Zawiera ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy o właściwościach oczyszczających, przeciwgrzybiczych i przeciwzapalnych. Jest to połączenie gwarantujące najlepsze rezulta­ty i pomagające przywrócić włosom ich natu­ralne piękno. Odpowiedni do częstego mycia.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Octopirox (Pirokton Olaminy), Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy.

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne wło­sy,zapienić masując skórę głowy przez 2 minuty, spłukać, w razie potrzeby czynno­ści powtórzyć.

Poj.: 250 ml – 500 ml – 1000 ml

LOTION DO SUCHEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU SUCHEGO

Kuracja w postaci wysokowydajnych ampułek łącząca w sobie Pirokton Olaminy i Olejek z drzewa herbacianego. Te aktywne składniki mają silne właściwości antyseptyczne, prze­ciwzapalne i przeciwgrzybicze. Profesjonalny, przetestowany lotion do zwalczania suchego łupieżu (nadmiernego złuszczania się skóry) przywraca higienę i równowagę skóry głowy.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Octopirox (Pirokton Olaminy), Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy, Pokrzywa, Arnika, Papryczka Chili.

Sposób użycia: Po umyciu i przesuszeniu włosów ręcznikiem nałożyć zawartość am­pułki na skórę głowy. Łagodnie wmasować. Nie spłukiwać, zakończyć stylizację fryzury.

Poj.: 12 x 10 ml

SERUM DO SUCHEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU SUCHEGO

Serum do suchej skóry i łupieżu suchego jest czynnym specyfikiem do zwalczania łupieżu suchego dzięki swoim naturalnym aktyw­nym składnikom. Pirokton Olaminy i Olejek z drzewa herbacianego mają właściwości an­tyseptyczne i przeciwzapalne do zwalczania nadmiernej produkcji sebum i przywrócenia równowagi skórze głowy. Rezultat – pro­mienne, zdrowe włosy.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Octopirox (Pirocton Olaminy), Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy, Pokrzywa, Arnika, Papryczka Chili.

Sposób użycia: Po umyciu i przesuszeniu włosów ręcznikiem nanieść kilka kropli se­rum na skórę głowy. Łagodnie wmasować. Nie spłukiwać, zakończyć stylizację fryzury.

Poj.: 50 ml

INTENSYWNA KURACJA DO TŁUSTEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU TŁUSTEGO

KORZYŚCI:

 • DODAJE witalności, blasku i siły dla zdrowszych, grubszych włosów
 • POPRAWIA mikrocyrkulację w skórze głowy i trzonie włosa
 • REGULUJE aktywność gruczołów łojowych
 • PRZYWRACA równowagę skóry głowy

IDEALNY PRODUKT DLA:
Problemów z nadmierną produkcją sebum i łupieżu tłustego przy łuszczącej się, tłustej skórze głowy.

SZAMPON DO TŁUSTEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEZU TŁUSTEGO

Odpowiedni dla tłustej, swędzącej skóry gło­wy. Głęboko oczyszcza skórę i włosy usuwa­jąc płatki łupieżu i zalegające sebum, regulu­jąc wydzielinę gruczołów łojowych. Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy ma działanie oczysz­czające, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne i łagodzące swędzenie, pozostawia włosy miękkie i lekkie. Delikatna formuła, odpo­wiednia do częstego mycia.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Pokrzywa, Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy.

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne wło­sy, zapienić masując skórę głowy przez 2 minuty, spłukać, w razie potrzeby czynno­ści powtórzyć.

Poj.: 250 ml – 500 ml – 1000 ml

LOTION DO TŁUSTEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU TŁUSTEGO

Kuracja w postaci wysokowydajnych ampułek z zastosowaniem Olejku z drzewa herbacia­nego oraz Ekstraktu z Wierzbówki Kiprzycy. Specjalne aktywne składniki o działaniu prze­ciwdrobnoustrojowym, antyoksydacyjnym, ła­godzącym i przeciwświądowym mające wła­ściwości naturalnego łagodzenia podrażnień skóry, redukcji wydzielania sebum i przywró­cenia równowagi w przypadku łojotoku.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Pokrzywa, Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy.

Sposób użycia: Po umyciu i przesuszeniu włosów ręcznikiem nałożyć zawartość am­pułki na skórę głowy. Łagodnie wmasować. Nie spłukiwać, zakończyć stylizację fryzury.

Poj.: 12 x 10 ml

SERUM DO TŁUSTEJ SKÓRY GŁOWY I ŁUPIEŻU TŁUSTEGO

Serum do tłustej skóry głowy i łupieżu tłuste­go, bogate w Olejek z drzewa herbacianego oraz Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy. Odpo­wiednie dla włosów tłustych i łupieżu tłuste­go, łagodzi podrażnienia skóry oraz eliminuje obecność łupieżu tłustego redukując produk­cję sebum. Dla bardziej miękkich, błyszczą­cych i lekkich włosów.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Pokrzywa, Ekstrakt z Wierzbówki Kiprzycy

Sposób użycia: Po umyciu i przesuszeniu włosów ręcznikiem nanieść kilka kropli se­rum na skórę głowy. Łagodnie wmasować. Nie spłukiwać, zakończyć stylizację fryzury.

Poj.: 50 ml

PRODUKTY WZMACNIAJĄCE KURAJĘ

KORZYŚCI:

 • WZMACNIA I PRZEDŁUŻA efekty kuracji dodając więcej żywotności, blasku i siły, dla zdrowszych, grubszych włosów
 • PRZYWRACA RÓWNOWAGĘ skórze głowy
 • ODŚWIEŻA I OCZYSZCZA skórę głowy

IDEALNY PRODUKT DLA:
wzmocnienia działania poszczególnych kuracji K05 oraz intensyfikacji ich efektów. Peeling Złuszczający przygotowuje skórę głowy do przyjęcia odpowiedniej kuracji; Szampon Siarkowy w synergii z innymi produktami Tea Tree Oil System oczyszcza skórę głowy i przywraca jej równowagę.

PEELING ZŁUSZCZAJĄCY SCRUB

Żel z mikrogranulkami z Migdałów i Orze­chów Włoskich. Oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń takich jak martwe komórki, pozostałości produktów i cząsteczki zanie­czyszczeń powietrza, z natychmiastowym efektem detoksykacyjnym. Rewitalizuje skó­rę głowy i przygotowuje ją do przyjęcia od­powiedniej kuracji.

Główne składniki: Granulki Orzecha Włoskiego, Moreli i Migdałów.

Sposób użycia: Zastosować przed użyciem szamponu, najlepiej na wilgotne, przesuszo­ne ręcznikiem włosy. Nakładać na skórę, zaczynając w jednym miejscu i przesuwając się dalej masować opuszkami palców 3 – 5 minut. Spłukać, kontynuować z wybranym szamponem i wybraną kuracją. Rekomen­duje się nie używać Peelingu w dniu wyko­nywania zabiegów technicznych w przypad­ku wrażliwej skóry głowy.

Poj.: 100 ml

SZAMPON SIARKOWY W KREMIE

Szampon o działaniu oczyszczającym dla wszystkich typów łupieżu i złuszczającej się skóry głowy. Intensywna formuła z kwa­śnym pH ułatwia intensywną kurację dla włosów dzięki złuszczającym, oczyszcza­jącym i równoważącym wydzielanie sebum właściwościom siarki, zapewniając perfek­cyjne oczyszczenie skóry głowy. Dla mięk­kich, lśniących i bardziej lekkich włosów.

Składniki aktywne: Olejek z drzewa herbacianego, Siarka.

Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne wło­sy, zapienić masując skórę głowy przez 2 minuty, spłukać, w razie potrzeby czynno­ści powtórzyć.

Poj.: 200 ml

Poznaj również rewolucyjną serie

Kliknij aby poznać pozostałe linie do pielęgnacji:

Kliknij aby poznać pozostałe linie do pielęgnacji:

Scroll to Top