Manniskan to specjalna profesjonalna pielęgnacyjna linia produktów, przeznaczona dla mężczyzn z charyzmą i silną osobowością. Kreatywność, doskonała pielęgnacja, maksymalna dbałość o szczegóły i włoska elegancja sprawiają, że jest to ekskluzywna linia opracowana i zaprojektowana z uwzględnieniem męskich doświadczeń i potrzeb; To kompletny zestaw niezbędny w codziennym rytuale pielęgnacji ciała, brody i włosów.

LINIA KOSMETYKÓW DLA MĘŻCZYZN 

Manniskan to specjalna profesjonalna pielęgnacyjna linia produktów, przeznaczona dla mężczyzn z charyzmą i silną osobowością. Kreatywność, doskonała pielęgnacja, maksymalna dbałość o szczegóły i włoska elegancja sprawiają, że jest to ekskluzywna linia opracowana i zaprojektowana z uwzględnieniem męskich doświadczeń i potrzeb; to kompletny zestaw niezbędny w codziennym rytuale pielęgnacji ciała, brody i włosów. 

PASTA MODELUJĄCA
MODELLING PASTE

Pasta do dynamicznych stylizacji z efektem naturalnego połysku. Można modelować wiele razy.

Pojemność 100ml

MOCNA PASTA MAT
MATT PASTE STRONG

Mocno utrwalająca pasta z matowym efektem. Dzięki naturalnemu woskowi pszczelemu gwarantuje trwałą kontrolę nad fryzurą.

Pojemność 100ml

CZARNA PASTA DEFINIUJĄCA
BLACK SHAPING PASTE

Pasta modelująca z naturalnym Czarnym Węglem, który tonuje siwe oraz niepożądane żółte refleksy maskując je i zarazem nadając im naturalny prawidłowy odcień. Chroni przed promieniami UV. Nie pozostawia śladów i plam, usuwa się myjąc szamponem. W dyskretny sposób tuszuje i poprawia wygląd siwizny.

Pojemność 100ml

POZNAJ CAŁĄ LINIĘ MĘSKĄ

Scroll to Top